KIM JESTEM?

Zapewniam prawne wsparcie w biznesie freelancerom i przedsiębiorcom. Nazywam się Ewelina Koprowska i jestem adwokatem. Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie i to właśnie w Krakowie od 2013 roku prowadzę własną Kancelarię Adwokacką. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, zajrzyj na moją stronę Adwokat Ewelina Koprowska - Kancelaria Adwokacka w Krakowie.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Wspieram prawnie przedsiębiorców (zarówno tych prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i działających w formie spółek) w prowadzeniu ich biznesu, doradzam, negocjuję, piszę umowy i regulaminy, wdrażam sklepy internetowe, reprezentuję w sądzie.

 

KOMU POMAGAM?

Pomagam freelancerom, twórcom, małym i średnim przedsiębiorcom (szczególnie z branży e-commerce, kreatywnej, IT, reklamowej, ale nie tylko). Pomagam tym, którzy chcą/muszą/powinni zadbać o prawną stronę biznesu.

 

WIĘCEJ O MNIE!

Dbam o zachowanie równowagi w życiu prywatnym i zawodowym. Uwielbiam czytać, nie tylko umowy i regulaminy. Kocham podróże i spacery, te dłuższe i krótsze. Wolne chwile lubię spędzać z rodziną aktywnie wypoczywając 😉

 

O CZYM PISZĘ?

Na blogu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa dla biznesu, także biznesu online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat umów, form prowadzenia działalności gospodarczej, prawnych aspektów biznesu online, RODO, prawa autorskiego, prawa e-commerce, itd. to zapraszam do śledzenia wpisów. Mam nadzieję, że będą one dla Ciebie źródłem informacji. Dzięki lekturze poznasz aspekty prawne, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Pamiętaj, że nikt inny nie zadba o Twoje interesy. Zadbaj o nie sam w należyty sposób! Zadbaj o prawną stronę biznesu już dziś!

 

Zapraszam do lektury bloga i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. Jeśli interesuje Cię jakiś temat związany z tematyką bloga, daj mi znać!

Potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej?

Masz jakieś pytania?

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc oraz jak się ze mną skontaktować!

 

 

 

Zapisz się na mój newsletter, aby nie ominął Cię żaden artykuł!

 

The form you have selected does not exist.